یک فرمول اثبات شده برای تولید کننده‌های کفش‌های کتونی آدیداس، دوره کردن مدل‌های قدیمی آرشیوشان و تولید دوباره آنها با کمی تغییر و به روز رسانی است. کتانی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150 هم یکی از همین مدل هاست. این کفش اورجینال ورزشی اولین بار در سال ۱۹۹۳ تولید شده است. آدیداس برای تولید نسخه های جدید این کتونی اسپرت حرفه ای، متریال‌های ساخت رویه و زیره را با وفادار بودن به دیزاین اصلی تغییر داده است.

بررسی ویژگی های اصلی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150

  • رویه کفش

کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150 دارای رویه ساخته شده از متریال مش در ترکیب با چرم است. منافذ عبورهوا برای جلوگیری از عرق کردن پاها در اثر استفاده طولانی مدت ازکتانی ورزشی تعبیه شده است. مش دراصل با ایجاد محیطی خشک و خنک در داخل کتونی اسپرت شما از تعریق بیش از انداره و رشد قارچ در آن جلوگیری میکند .

رویه کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150 وکناره‌های آن، نوارهای چرمی قرار دارد. این نوارها وظیفه حفظ فرم اصلی کتانی ورزشی اورجینال را به عهده دارند. همان طورکه گفتیم نیمی از متریال رویه کفش اورجینال آدیداس از چرم طبیعی و نیم دیگر از مش دارای منافذ تشکیل شده است. ترکیب این دو متریال، کتانی را برای زمستان و تابستان مناسب می‌کند.

از جمله تغییرات مهم این کفش ورزشی برند استفاده از زبانه بوریتو (Burrito) است، این زبانه به بهتر دربر گرفتن پا توسط کفش کمک می کند. زبانه بوریتو (Burrito) بسیار نرم بوده و ازایجاد زخم در پا جلوگیری کرده، همچنین باعث تسلط بیشتر شما درهنگام دویدن میشود.

کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150

  • لایه میانی

کفش کتونی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150 در لایه میانی خود از ماده پلیمری ایوا (EVA) بهره میبرد. این ماده با داشتن خاصیت جذب کنندگی بالا، میزان زیادی از فشار‌های وارده از سمت زمین را به خود جذب میکند از طرفی این لایه عایق حرارتی مناسبی نیز میباشد که به موجب آن این کتونی اسپرت اورجینال برای اکثر فصول سال مناسب میباشد. همچنین بالشتک های هوا در داخل زیره کفش اورجینال آدیداس، به ساده تر شدن پیاده‌روی های طولانی با این کتونی مخصوص پیاده‌روی بسیار کمک می‌کند. علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد این محصول، لایه نرم و قابل ارتجاع از جنس ترموپلاستیک(thermoplastic) در لایه داخلی کفش ورزشی اورجینال است ترموپلاستیک (thermoplastic) موجب شده کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت S32150 93 کفشی مناسب برای دویدن شود.

کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150

  • زیره کفش

ادیداس در زیره این کفش مخصوص دویدن از پلاستیک فشرده استفاده کرده است این ماده دارای مقاومت بالایی بوده و به سادگی دچار خرابی و از بین‌ رفتگی نمیشود از طرفی آدیداس با قرار دادن برآمدگی هایی در زیره کفش مردانه اورجینال مانع از لیز خوردن آن در سطوح مختلف میشود.

ما خرید کفش آدیداس اورجینال را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتونی اسپرت اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید.

فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نایک، ریبوک و ……

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *