یک فرمول اثبات شده برای تولید کننده های کفش های کتانی، دوره کردن مدل های قدیمی آرشیوشان و تولید دوباره آنها با کمی تغییر و به روز رسانی است. کتانی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150 هم یکی از همین مدل هاست. این کفش اورجینال اولین بار در سال ۱۹۹۳ تولید شده است. ادیداس برای تولید نسخه های جدید این کتونی اسپرت ، متریال های ساخت رویه و زیره را با وفادار بودن به دیزاین اصلی تغییر داده است.

بررسی ویژگی های اصلی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150

  • رویه کفش

کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150 دارای رویه ساخته شده از متریال مش در ترکیب با چرم است .منافذ عبور هوا برای جلوگیری از عرق کردن پاها در اثر استفاده طولانی مدت از کتانی تعبیه شده  است. مش در اصل  با ایجاد محیطی خشک و خنک در داخل کتونی اسپرت شما از تعریق بیش از انداره و رشد قارچ در آن جلوگیری میکند 

روی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150  و کناره های آن، نوارهای چرمی قرار دارد. این نوار ها وظیفه حفظ فرم اصلی کتانی را به عهده دارند. همان طور که گفتیم نیمی از متریال رویه کفش از چرم طبیعی و نیم دیگر از مش دارای منافذ تشکیل شده است. ترکیب این دو متریال، کتانی را برای زمستان و تابستان مناسب می کند.

از جمله تغییرات مهم این کفش استفاده از زبانه بوریتو (Burrito) است این زبانه به بهتر دربر گرفتن پا توسط کفش کمک می کند زبانه بوریتو (Burrito) بسیار نرم بوده و از ایجاد زخم در پا جلوگیری کرده همچنین باعث تسلط بیشتر شما درهنگام دویدن میشود.

  • لایه میانی

کتونی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S32150 در لایه میانی خود از ماده پلیمری ایوا (EVA) بهره میبرد. این ماده با داشتن خاصیت جذب کنندگی بالا میزان زیادی از فشار های وارده از سمت زمین را به خود جذب میکند از طرفی این لایه عایق حرارتی مناسبی نیز میباشد که به موجب آن این کتونی اسپرت برای اکثر فصول سال مناسب میباشد.همچنین بالشتک های هوا در داخل زیره کفش، به ساده تر شدن پیاده روی های طولانی با این کتانی بسیار کمک می کند.علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد این محصول، لایه نرم و قابل ارتجاع از جنس ترموپلاستیک (thermoplastic) در لایه داخلی  کفش است ترموپلاستیک (thermoplastic) موجب شده کفش ادیداس اکویپمنت ساپورت S32150 93 کفشی مناسب برای دویدن شود.

  • زیره کفش

ادیداس در زیره این کفش از پلاستیک فشرده استفاده کرده است این ماده دارای مقاومت بالایی بوده و به سادگی دچار خرابی و از بین رفتگی نمیشود از طرفی ادیداس با قرار دادن برآمدگی هایی در زیره کفش مانع از لیز خوردن آن در سطوح مختلف میشود.

ما خرید کفش آدیداس را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.

فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نایک، ریبوک و ……

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *