زنده کردن یک نوستالژی

کتانی رویایی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912 ، یک الگو برداری مدرن از مدل های کلاسیک دهه ۹۰ ای ادیداس است که با رنگ های زنده و جوان پسند به روز شده است.

از تغییرات این مدل نسبت به مدل کلاسیک سال ۱۹۹۳ آدیداس، می توان به اضافه کردن ۳ نوار جیر رنگی کنار این کتونی اسپرت و به روز کردن رنگ های کفش نام برد. رنگ های جدید این کتونی اورجینال همانطور که در عکس هم مشاهده می فرمایید، سبز، آبی و یاسی است. این کتانی که به عنوان کفشی اسپرت و مناسب زنان و مردان معرفی شده است، انقدر راحت است که بعضی افراد راه رفتن با آن را به راه رفتن روی ابرها تشبیه کرده اند. به طوریکه آن را بهترین کتانی دسته اکویپمنت های تولید شده توسط ادیداس می دانند.

بررسی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912

  • رویه کتونی

رویه کتانی اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912 ، ترکیبی از متریال های چرم مصنوعی، جیر و پارچه مشبک مش(Mesh) است. متریال مش در رویه کتانی، موجب تهویه مناسب و جلوگیری از عرق کردن پا در فصول گرم می شود. با این کتانی می توانید ساعت ها بدون تعریق و بو گرفتن پا قدم بزنید.

جیر و چرم مصنوعی، دو متریال مقاوم و محکم هستند که اغلب برای کناره های کتانی و برای محافظت از پا در برابر ضربات خارجی به کار گرفته می شوند. در کتونی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ ، هم در کناره ها، جلو و پشت کفش می توانید متریال جیر و چرم مصنوعی را ببینید که با زیرسازی مقاوم، به خوبی از پا مراقبت می کنند.

  • لایه میانی

زیره داخلی این کتونی اورجینال از متریال ایوا (EVA)  که یک متریال پلیمری بسیار سبک و بادوام است، ساخته شده است که کتانی را قابل انعطاف و بازگشت پذیر می کند.این ماده بسیار نرم بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است همچنین میزان زیادی از ضربات وارده از سمت زمین را به خود جذب میکند از طرفی ایوا(EVA) عایق حرارتی مناسبی بوده که این امر موجب میشود این کفش برای اکثر فصول مناسب باشد.

  • زیره کفش

زیره خارجی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912  از جنس رابر که متریالی نرم و قابل انعطاف است و حالت پاک کنی دارد، تشکیل شده است همچنین این لایه از مقاومتی خوبی برخوردار بوده که موجب افزایش طول عمر کفش میشود.

علاوه بر این ، ویژگی منحصر به فرد این محصول، لایه نرم و قابل ارتجاع از جنس ترموپلاستیک (thermoplastic) در لایه میانی کفش است ترموپلاستیک (thermoplastic) موجب شده کفش ادیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912 کفشی مناسب برای دویدن شود.

ما خرید کفش آدیداس را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید. فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *