نگاهی به تاریخچه آدیداس equipment support 93 ba7715

کفش آدیداس equipment support 93 ba7715 جز یکی از سری کتونی خای معروف و پرفروش ادیداس میباشد. مدلهای اکیوپمنت (EQUPMENT) آدیداس که نسخه مدرن و به روز شده کتانی های اکویپمنت رانر (Equipment runner) دهه ۹۰ همین شرکت هستند، به خوبی جای خود را در بین دوندگان حرفه ای و آماتور و همین طور کسانی که پیاده روی زیاد می کنند باز کرده اند. این کتونی اورجینال ، مانند اکثر کتانی های ادیداس، امضای دوست داشتنی ۳ خط را در کناره های کفش دارند.این سه خط در این کتونی اسپرت، از جنس جیر و به رنگ سیاه طراحی شده و از بالای رویه کفش آغاز شده و تقریبا تا رسیدن به زیره کفش ادامه پیدا میکند.

بررسی کفش

  • رویه کفش

رویه مش در کفش آدیداس equipment support 93 ba7715 با متریالی از جنس جیر محکم ترکیب شده است. به این گونه که در قسمت های روی پا، که بیشتر نیاز به تنفس و عبور هوا وجود دارد، متریال مش کار شده تا  نیاز پا برطرف شود و دچار تعریق و بوگرفتگی نشود.اما کناره های کفش که باید محکم و قابل اتکا باشد و در برخورد با اشیای خارجی از پا مراقبت نماید، از جنس جیر محکم ساخته شده است.  به همین خاطر با خیالی آسوده از پاره شدن کفش و آسیب به پا، می توانید این کتانی را برای پیاده روی و دویدن های روزانه انتخاب کنید. رویه این کتونی اورجینال در قسمت داخلی، از پارچه جیر حوله ای مانند و نرم ساخته شده است.  به کمک زبانه قابل تنظیم کتانی (EQT) و همین طور متریال حوله ای، میتوانید یک روز تمام این کفش را بپوشید بدون آنکه احساس پادرد داشته باشید.

 
  • زیره کفش

این کتونی اسپرت در زیره خود از سیستم تورشن (TORSION®) ادیداس استفاده می کند تا هم در تمام قسمت های کفش یکپارچگی وجود داشته باشد و هم همه قسمت های پا به راحتی حرکات خود را انجام دهند.  به عنوان مثال در کفشی دارای این سیستم میتوان پنجه پا را بدون تکان دادن پاشنه حرکت داد. زیره این کتانی مانند اکثر کفش های رانینگ، از جنس ایوا (EVA) است تا علاوه بر حس سبکی، مقاومت و محافظت از پا را تجربه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *