ما از يك اتاق شستشو شروع به فتح جهان كرديم.در اين ميان برای رسیدن به اهدافمان تلاش بسیار کردیم و موفق شدیم. ما بهترينها را براى بدست آوردن بهترين انجام داديم،پيشرفت و رشد كرديم. وقتى به گذشته و آينده نگاه ميكنيم، هميشه به ياد داریم كه از كجا آمده ايم.
و اين است داستان ما:

سال های اولیه

هر داستانى يك تاريخچه بزرگ شروع دارد.

داستان ما از يك شهر كوچكى بنام باواريا در آلمان شروع شد.
آدى داسلر (Adi Dassler) ، بعد از گذاشتن اولين قدمهايش در اتاق ظرفشويى مادرش در سال ١٩٢٤ آن را به ثبت رساند و ماموريت پيدا كرد كه ورزشكاران را با بهترين تجهيزات ممكن آماده كند.
بدست آوردن مدال طلا در آمستردام در سال ١٩٢٨ و برلين در سال ١٩٣٦ اولين جايزه هاى ورزشكاران بودند كه مهمترين مرحله زندگى ما و شروع داستان و تاريخچه ما رو رقم زد.

بنيانگذارن
در ١٨ آگوست ١٩٤٩ آدى داسلر در سن ٤٩ سالگى دوباره شروع به کار كرد و برند “آدى داسلر آديداس اسپرت” (“Adi Dassler adidas Sportschuhfabrik”) را به ثبت رساند وی كار خود را با ٤٧ توليد كننده در شهر كوچك هرزُگِنوراچ (Herzogenaurach) شروع كرد.
در همان روزهای اولیه آدی دسلر به همه اعلام كرد كه به زودى كفش آديداس سه خط  معروفترين كفش  جهان خواهد شد.
از شروع تولید و فروش  تا موفقيت جهاني این سری از کفش های ادیداس داستان مثل يك معجزه به سرعت اتفاق افتاد.

معجزه اي در شهر بِرن
چه كسي فكر ميكرد تغيير در وزن چكمه هاي فوتبال ميتوان به نوشتن تاريخ كمك كنه؟
وقتي تيم ملي آلمان در فينال جام جهاني ١٩٥٤ در مقابل تيم شكست ناپذير هانگاريا (Hungarians) قرار گرفت و آن تيم را با افتخار بزرگي كه بيشتر از يك خاطره بود بردند.
بعد از ده ها سال پيروزي جهاني و باورنكردني آنها به گوش همه رسيد و اين فوتبال را آديداس ساخت و نام خانواده ي آديداس در تهيه كننده هاي فوتبال در هر جا گفته شد

 دسلر که بود ؟

اولین مجله ای که درباره آدی دسلر مطلب چاپ نمود.

و این داستان همچنان ادامه دارد …

برگرفته شده از سایت آدیداس (Adidas)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *