تاریخچه کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876

کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 آخرین سری تولید شده از کفش های آدیداس ماراتون تی آر است که بسته ی تاریخی نام گرفته است.کفش های ماراتون آدیداس برای مسابقات دو در اواخر سال ۱۹۷۹ توسط بنیان گذار این شرکت آدی دسلر(Adi Dassler) طراحی شد . وبه عنوان یکی از بهترین کتونی های ورزشی زمان خود در آن سالها مورد توجه قرار گرفت.و زمانی پا به عرصه ی ورزش نهاد که این برند در حال مشهور شدن در دنیای دو از بوستون تا برلین بود.تولید دوباره ی این کفش ها اسپرت و اورجینال از روی آرشیو های قبلی در سال ۲۰۱۷ موجب تحسین بسیاری برای طراحی مجدد این کفش های کلاسیک گردید.

بررسی کفش

استایل زیبا ، راحت و ظریف  کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 با توجه به تعداد بالای خریداران ستودنی است .زیرا بسیارخوش پا و سبک و با قابلیت تنفس بالا می باشد.این کفش ها با توجه به تنوع رنگ خود میتواند با هر استایلی از لباس ها مطابقت پیدا کند.

  • رویه کفش

در ساخت رویه ی کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 از چرم مصنوعی ، مش و پوششی از جنس چرم جیرهمراه ۳ نوار باریک متالیک در کناره های آن استفاده شده است . پوشش مش بر رویه  این کفش اورجینال باعث ایجاد فضای راحت داخل کفش برای پای شما شده وعلاوه بر ان دوام و ماندگاری کفش را افزیش میدهد. از مواد استفاده شده در ساخت کفش جدید ادیداس میتوان به پارچه های پلی استر اشاره کرد که برای جلوگیری از چسبیدن پا به کفش است.

  • زیره میانی و کف کفش

زیره ی این کتونی اورجینال نیز از لاستیک بسیار سخت و بادوام است که باعث استواری و مستحکم بودن آن شده و از سرخوردن بر روی سطوح لیز جلوگیری می کند . این زیره از نوع َADIWEAR است که باعث افزایش طول عمر ان می شود . .در این کتونی اسپرت از کفی ارتولایت  (Ortholite) استفاده شده که سبب بهبود عملکرد و راحتی بیشتر پا شده ومانع از رسیدن رطوبت کف پا به زیره ی کفش میشود وهمانند یک پد کوچک زیر کف پا عمل می کند.. لایه ی میانی کفش از نوع ایوا (EVA) است که باعث سبکی این کفش اسپرت می گردد. در قسمت پاشنه ی کفش از تکنولوژی ادیپ رن (Adiprene) برای ایجاد نرمی بیشتر استفاده گردیده که باعث کاهش خستگی ناشی از دویدن و تمرینات طولانی است. وهمچنین از پا و مفاصل در برابر ضربه محافظت میکند.

 آرم کلاسیک آدیداس را دردو قسمت زبانه و پشت کفش داریم. از دیگر ویژگی های کفش میتوان به استفاده از سیستم کفش های Ghillie در تولید بندهای کفش اشاره کرد. این گونه بندها برای بستن و باز کردن گره های محکم استفاده میشود. وطراحی ویژه ی کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 نشان دهنده ی مرغوبیت مواد اولیه ای است که باعث سبکی فوق العاده ی آن شده و این کونی اسپرت را در زمره ی یکی از بهترین کفش هایی که آدیداس ارائه کرده قرار داده است وتنها اشکال بزرگ این نوع کفش ها در این می باشد که منحصرا برای سایز پای مردان تولید شده است.

درپایان…

کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 پس از تولید دوباره همانند زمانی که برای اولین بار تولید شد با توجه به شایستگی خود با استقبال طرفداران مواجه گردید کفش هایی با همان سبک و ویژگی های مدل قدیمی اثبات کننده ی مقاومت و ایستادگی این کفشها در برابر گذر زمان می باشد .درکل راحتی و کیفیت بالا ی این کفش ها ان را به یک انتخاب عالی برای هر فرد تبدیل میکند.

ما خرید کتانی آدیداس را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *