ادیداس اکویپمنت رِیسینگ۹۱ BB2344 ایده ای جذاب در کنار فناوری بروز 

کتانی های تابستانی اکوییپمنت ریسینگ ۹۱ آدیداس، با طراحی خاص خود، مدلی دوست داشتنی و محبوب برای زنان است. این کتانی که مناسب پیاده روی و دویدن به خصوص در روزهای گرم تابستان است، زیره، رویه و طراحی کلی کاربر پسندی دارد. از عواملی که باعث زیبایی این کتانی شده است می توانیم به برش های ظریف رویه و تکه بندی های هنرمندانه اشاره کنیم.نکته جالب توجه در طراحی و تولید این کتونی اورجینال این است که این طراحی نه تنها باعث زیبا تر شدن کفش شده چراکه بر روی عملکرد کفش نیز تاثیر مثبتی داشته است

بررسی کفش

رنگ اصلی ادیداس اکویپمنت رِیسینگ۹۱ BB2344 ، سیاه و به صورت ترکیبی از متریال های چرم مصنوعی و پارچه جورابی است. مانند اکثر کفش های اورجینال ادیداس، در این کتانی امضای سه نوار مورب را می توانیم ببینیم. این نوارها از متریال چرم مصنوعی محکم ساخته شده شده اند. با اینکه کفش اکوییپمنت ریسینگ ۹۱ آدیداس از نظر عرضی انعطاف پذیر است، سایز عرضی D وM برای این کتانی در نظر گرفته شده است.

به خاطر باز بودن قسمت روی پا، هوا به سادگی به داخل کفش می رود و مانع تعریق پا می گردد. این مسئله به خصوص در فصل تابستان از بروز حساسیت و سوختگی ناشی از تعریق پا جلوگیری می کند. به علت طراحی خاص، زبانه این کتانی از قسمت پایین به کفش متصل نیست و از کناره ها به آن اتصال دارد. در روی زبانه، می توانید لوگوی آدیداس را به صورت حک شده ببینید.

زیره کتانی اکویپمنت رِیسینگ۹۱ BB2344 از جنس ماده ایوا (EVA) است. همانطور که در این مطلب هم به طور مفصل توضیح داده ایم، متریال ایوا کاملا سبک و بادوام است و در مقابله با ضربات خارجی، کاملا با انعطاف عمل می کند. استفاده از این ماده باعث محافظت از پا و همچنین جلوگیری از پادرد پس از پیاده روی های طولانی می شود.

درکنار این لایه استفاده از فناوری مرسوم به ” OrthoLite ” به راحتی کفش ادیداس اکیویپمنت رِیسینگ۹۱ BB2344  کمک زیادی می کند.این فناوری از چهار ویژگی سبک بودن، قابل شستشو بودن،خوب در برگرفتن پا و بسیار تنفس پذیر بهره می برد.این چهار ویژگی این کفش را به یکی از بهترین کفش های ورزشی تبدیل کرده است.

 

زیره بیرونی کفش از متریال رابر ساخته شده است که در قسمت پایینی زیره به علت داشتن آج، می تواند به خوبی از لیز خوردن و سر خوردن در هنگام پیاده روی جلوگیری کند.

ما خرید کتانی آدیداس را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *