زنده کردن یک نوستالژی

 کتانی رویایی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912، یک الگو برداری مدرن از مدل های کلاسیک دهه ۹۰ ای ادیداس است که با رنگ های زنده و جوان پسند به روز شده است.

از تغییرات این مدل نسبت به مدل کلاسیک سال ۱۹۹۳ آدیداس، می‌توان به اضافه کردن ۳ نوار جیر رنگی کنار این کتونی اسپرت و به روز کردن رنگ‌های کفش نام برد. رنگ‌های جدید این کتونی اورجینال همانطور که در عکس هم مشاهده می فرمایید: سبز، آبی و یاسی است. این کتانی مخصوص ورزش، که به عنوان کفشی اسپرت و مناسب زنان و مردان معرفی شده است، انقدر راحت است که بعضی افراد راه رفتن با آن را به راه رفتن روی ابرها تشبیه کرده‌اند. به طوریکه آن را بهترین کتانی دسته اکویپمنت های تولید شده توسط ادیداس می‌دانند.

بررسی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912

  • رویه کتونی

رویه کتانی اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912، ترکیبی از متریال‌های چرم مصنوعی، جیر و پارچه مشبک مش(Mesh) است. متریال مش در رویه کتانی برند مردانه و زنانه، موجب تهویه مناسب و جلوگیری از عرق کردن پا در فصول گرم می‌شود. با این کتانی حرفه‌ای می‌توانید ساعت ها بدون تعریق و بو گرفتن پا قدم بزنید.

کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912

  • لایه میانی

زیره داخلی این کتونی اورجینال آدیداس، از متریال ایوا (EVA)  که یک متریال پلیمری بسیار سبک و بادوام است، ساخته شده است که کفش اسپرت ورزشی را قابل انعطاف و بازگشت پذیر می‌کند.این ماده بسیار نرم بوده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. همچنین میزان زیادی از ضربات وارده از سمت زمین را به خود جذب میکند از طرفی ایوا(EVA) عایق حرارتی مناسبی بوده که این امر موجب میشود این کفش کتونی خاص، برای اکثر فصول مناسب باشد.

کتانی اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912

  • زیره کفش

زیره خارجی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912  از جنس رابر که متریالی نرم و قابل انعطاف است و حالت پاک کنی دارد، تشکیل شده است. همچنین این لایه از مقاومتی خوبی برخوردار بوده که موجب افزایش طول عمر کفش برند اورجینال میشود.

علاوه بر ویژگی منحصر به فرد این محصول، لایه نرم و قابل ارتجاع از جنس ترموپلاستیک (thermoplastic) در لایه میانی این کفش آدیداس است. ترموپلاستیک (thermoplastic) موجب شده کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912 کفشی مناسب برای دویدن شود.

کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳ S78912

جیر و چرم مصنوعی، دو متریال مقاوم و محکم هستند که اغلب برای کناره های کتانی اورجینال مردانه و برای محافظت از پا در برابر ضربات خارجی به کار گرفته می‌شوند. در کتونی آدیداس اکویپمنت ساپورت ۹۳، هم در کناره‌ها، جلو و پشت کفش می‌توانید متریال جیر و چرم مصنوعی را ببینید که با زیرسازی مقاوم، به خوبی از پا مراقبت می‌کنند.

ما خرید کفش آدیداس را، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و ……

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *