کفش New Balance 530 Summer Waves M530ac (نیوبالانس ۵۳۰ سامر ویوز)،  کتونی جدید این کمپانی آمریکایی است.New Balance (نیوبالانس) که شرکتی با سابقه در تولیدات ورزشی است با تولید سری کفش‌های دی سامر و عرضه آن به بازار‌های آمریکا و اروپا با استقبال زیادی از طرف مخاطبان روبرو شد. این کمپانی که به عرضه کفش‌های با کیفیت مشهور است و با شـعار “اجازه بده بهترین چیـزها اتفاق بیفتد” پا به عرصه تولید کفش‌های ورزشی گذاشته است حال با تولید کفش نیوبالانس دی سامر ویوز M530AC کتونی تمام عیار برای انجام کارهای روزمره، پیـاده‌روی و حتی دویدن روانه بازار کرده است. این کتونی اورجینال نیوبالانس علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد بسیار راحت بوده و در پیاده‌روی های طولانی سبب کاهش فشار به پای شما می‌شود. نیوبالانس در تولید این کفش تمام سعی خود را به کار برده است تا آن چیزی که مخاطبان انتظار دارند را تولید کند. نیوبالانس نیز این اطمینان را داده است که کفش نیوبالانس دی سامر ویوز M530AC کتونی مناسب برای محیط‌های مختلف بوده و برای انجام کار‌های روزمره و دویدن مناسب می‌باشد.

رویه کفش :

کتانی‌های New Balance 530 Summer Waves (نیوبالانس ۵۳۰ سامر ویوز) در رویه خود از چرم مصنوعی و مش بهره برده است که این الیاف به سبب انعطاف‌پذیری بالایی که دارد سبب کاهش فشار‌های وارده به پا می‌شود. نیوبالانس در رویه این کفش از مش نیز استفاده کرده است. علت این کار نیز افزایش میزان گردش هوا و کاهش میزان رطوبت موجود در کفش است و درنتیجه این عمل محیطی خشک و خنک در کفش ایجاد می‌شود که سبب کاهش تعریق پا درپیاده‌روی های طولانی مدت و دویدن می‌شود و احساس خوشایندی به شما القا می‌کند. انعطاف‌پذیری خوبی که به سبب الیاف استفاده شده در رویه کفش اسپرت نیوبالانس ایجاد شده در پیاده‌روی های طولانی مدت و دویدن باعث کاهش فشار‌های وارده شده و شما می‌توانید مسافت‌های طولانی‌تری را نسبت به حالت عادی پیاده رفته و از پیاده‌روی خود لذت ببرید. انعطاف‌پذیری خوبی که به سبب الیاف استفاده شده در رویه کفش اسپرت نیوبالانس ایجاد شده در پیاده‌روی های طولانی مدت و دویدن باعث کاهش فشار‌های وارده شده و شما می‌توانید مسافت‌های طولانی‌تری را نسبت به حالت عادی پیاده رفته و از پیاده‌روی خود لذت ببرید. از طرفی استفاده از زبانه‌ای نرم که آرم نیوبالانس در روی آن حک شده است باعث بهتر قرار گرفتن پا در کفش شده و در هنگام دویدن مانع از تکان خوردن پا در کفش ورزشی نیوبالانس شده و احساس خوشایندی به شما می‌دهد. نکته‌ای که قابل توجه است آرمی است که نیوبالانس بر روی آن حک کرده و برای تشخیص اصل یا اورجینال بودن کفش از آن استفاده می‌شود. همچنین حرف “N” بر رویه کفش دوخته شده است که با بررسی آن می‌توان از اورجینال بودن کفش اطمینان حاصل کرد.

نیوبالانس 530 سامر ویوز

لایه میانی :

 نیوبالانس در قسمت میانی (Midsole) کفش نیوبالانس دی سامر ویوز M530AC از فناوری اندکپ(ENDCAP) استفاده کرده است این لایه بسیار نرم بوده و از وزن  کمی برخوردار است. همچنین از ویژگی‌های قابل ذکر این فناوری می‌توان به قابلیت ضربه‌ گیر بودن بالای آن اشاره کرد که میزان زیادی از ضربات وارده را به خود جذب می‌کند و مانع از آسیب رسیدن به پای شما می‌شود. از طرفی این لایه از استحکام خوبی نیز برخوردار است و به سادگی حالت و  فرم خود را از دست نمی‌دهد. شما می‌توانید کلمه (ENDCAP) را که بر روی پاشنه کفش حرفه‌ای نیوبالانس حک و دوخته شده است مشاهده کنید. این کار سبب تشخیص بهتر اروجینال بودن کفش می‌شود. این فناوری موجب می‌شود شما خستگی کمتری را حس کنید و مدت زمان بیشتری را به پیاده‌روی یا دویدن خود اختصاص دهید و از پباده‌روی خود لذت ببرید.

نیوبالانس 530 سامر ویوز

زیره کفش :

در زیره این کفش اسپرت نیوبالانس از فناوری لاستیک فشرده استفاده شده است. لاستیک فشرده از مقاومت خوبی برخوردار بوده و مانع از ساییدگی و از بین رفتن زود‌هنگام کفش شما می‌شود. این لایه نیز میزانی از ضربات وارده از سمت زمین را به خود جذب می‌کند. گفتن این نکته نیز حائز اهمیت است که شما می‌توانید برای بررسی اورجینال بودن کفش خود، آرم نیوبالانس (new balance) دقیقا مانند آنچه در پرانتز نوشته شده است را در زیره کفش برند مشاهده کنید.

نیوبالانس 530 سامر ویوز

کفش نیوبالانس دی سامر ویوز M530AC یکی از کفش‌هایی است که تقریبا در تمامی محیط‌ها قابل‌استفاده بوده و از راحتی بسیار بالایی برخوردار است. از همین رو این کفش به انتخاب بسیاری از مخاطبان یکی از بهترین کفش‌های تولید شده توسط نیوبالانس می‌باشد. این کتونی که از فناوری اندکپ بهره می‌برد بسیار نرم بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد وجود این لایه سبب می‌شود این کفش همچون یک رفیق صمیمی (PAL) از پای شما محافظت کند. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *