آیا میدانید چگونه کفش اصل( اورجینال) را از تقلبی تشخیص دهید؟

با ما در این پست همراه باشید تا راه‌ های تشخیص کفش اصل(اورجینال) را بطور کامل در کفش آدیداس سوپر استار C77124 بررسی کنیم.

  • جعبه کفش

در ابتدا به بررسی جعبه کفش میپردازیم. سوپراستار‌های جدید آدیداس در جعبه ای محکم به رنگ آبی به همراه خطوط سفید به بازار عرضه شده‌اند از نکات مهمی که باید درجعبه بررسی شود قرار گرفتن خطوط روی در جعبه با بدنه در یک راستا است بطوری که هنگام بستن در ناهماهنگی حس نشود. همچنین لوگو آدیداس را با دقت بررسی کنید که خطای املایی نداشته و با کلمه آدیداس در یک راستا باشد. کیفیت بدنه نیز از نکات مهمی است که باید بررسی شود مطمئن شوید که جعبه کفش اورجینال آدیداس از کیفیت خوبی برخوردار است.

ادیداس سوپر استار C77124

  • بررسی لیبل

مورد بعدی که باید بررسی شود لیبل روی جعبه است. لیبل روی جعبه شامل اعداد و اطلاعات مهمی  نظیر شماره آرت (ART NUMBER) آن است این شماره که کلمه ای ترکیبی از حروف و عدد است همان کدی است که تولید کننده برای هر نوع کفش اورجینال انتخاب میکند. برای مثال در این کفش شماره آرت C77124 است بررسی کنید که این شماره مخدوش نشده باشد و همچنین این شماره با شماره حک شده روی لیبل داخل کفش(پشت زیانه) یکی باشد.

تشخیص کفش اورجینال از تقلبی

  • بررسی زبانه لاستیکی جلوی کفش

سومین موردی که میتوان به بررسی آن پرداخت زبانه لاستیکی جلوی کفش است. سوپراستارهای آدیداس دارای یک زبانه لاستیکی هستند که به صورت حرفه‌ای و بدون دوخت اضافه در جلوی کفش اورجینال آدیداس قرار گرفته است. بررسی کنید که زبانه به چه صورت از بقیه قسمت‌ها جدا شده همچنین از هم ترازی و در یک راستا بودن این زبانه با سایر قسمت‌ها اطمینان حاصل کنید.

راه های تشخیص کفش اصل( اورجینال)

  • بررسی کفه کفش

آخرین موردی که به بررسی آن می پردازیم کفه کفش است. اگر کفش خریداری شده توسط شما اورجینال باشد با قرار دادن آن مانند تصویر بالا میتوانید الگوی موجود در کفه کفش برند اورجینال را نگاه  کنید. اطمینان حاصل کنید که الگوی بکار رفته در کفه کفش اورجینال شما از الگوی بالا پیروی کرده و ناهمگونی نداشته باشد. همچنین این الگو باید در دو کفه کفش اسپرت اورجینال متقارن بوده و تکمیل کننده یکدیگر باشند.

کفه کفش

جمع بندی

از گذشته تا امروز خرید کفش اورجینال یکی از دغدغه‌های مردم بوده است کفش آدیداس سوپر استار نیز یکی از کفش‌های معرف برند آدیداس میباشد که با خرید اورجینال آن میتوانید از پیاده‌ روی‌ های خود لذت ببرید و نگرانی بابت کفش ورزشی خود نداشته باشید. اگر برای شما هم اورجینال بودن کفش مهم است و از جمله کسانی هستید که به دنبال کفش اصل( اورجینال) میگردید میتوانید ازاورجینال پل با خیالی آسوده خرید کرده و نگرانی بابت اصل بودن آن نداشه باشید چرا که ما به شما اطمینان میدهیم که تمامی کفش های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ما صد در صد اصل  هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *