در زیره کفش اورجینال، علاوه بر استفاده از متریال ایوا (EVA) که کاملا نرم و قابل انعطاف است، بالشتک‌های هوا هم کار گذاشته شده که جلوی انتقال فشار را از زمین به پا می‌گیرند و پیاده‌روی های طولانی را به کاری آسان تبدیل می‌کند. بنابراین کتانی آدیداس NMD R2  را می‌توان به نوعی یک کتانی پیاده‌روی عالی هم دانست. رویه این کتانی از ساختار پوششی جورابی یا پرایمنیت (Primeknit woven) است. مجموعه این ویژگی‌ها همان چیزی است که از آن به عنوان عامل راحتی و محبوبیت این کتانی اسپرت ورزشی یاد کردیم.

 متریال ایوا (EVA)

 کتانی NMD R2

نام لاتین: ADIDAS NMD R2

مشخصات کتانی آدیداس NMD R2

طرح راه راه پارچه روی کفش آدیداس، با رنگ سیاه نوارهای روی کفش و همینطور نوار کشی راه راه قسمت مچ پا کاملا هم‌خوانی دارد. همچنین در قسمت داخلی کتانی، یک قطعه پلاستیکی نارنجی رنگ می‌بینیم که با نوار چرمی نارنجی رنگ پشت کفش متناسب است.

از نظر دسته بندی عرضی که در مقاله “سایز عرضی یعنی چه؟ سایز عرض پای شما چقدر است؟ ” درباره آن صحبت کردیم، کتانی آدیداس NMD R2 در دسته سایز‌های متوسط  (D, M) قرار می‌گیرد. عرض این کفش، همانطور که در عکس زیر هم مشخص است، نه کم و نه زیاد است و برای پاهای معمولی نه چاق و نه لاغر مناسب است.

قیمت کتانی آدیداس NMD R2

ما خرید کتانی آدیداس را ، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.

فروشگاه اورجینال پل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نایک، ریبوک و ……

قیمت حدودی در آمازون: ۱۷۰ $

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *