کتونی نایک ام اس ال ۰۰۹ ۷۲۵۱۵۹ از برند محبوب و دوست داشتنی نایکی (Nike)، در پاییز سال ۲۰۱۵ معرفی و رونمایی شده است. مخاطب هدف این کتانی‌ها، زنان و دختران هستند. راحتی و دوام کتانی، آن‌را مناسب انواع کاربردهای تخصصی و غیرتخصصی می‌کند. کتانی ام اس ال برای پیاده روی، دویدن (رانینگ) و فعالیت‌های روزانه کاملا مناسب و راحت است. علاوه بر این، این کتانی اورجینال نایک، یکی از کتانی‌های مناسب برای تنیس است. کتانی نایک ام اس ال ۰۰۹ ۷۲۵۱۵۹ یکی از کفش‌های اسپرت است که از راحتی و دوام خوبی برخوردار بوده و با استفاده از آن می‌توانید از پیاده‌روی خود نهایت لذت راببرید. گفتن این نکته حائز اهمیت است که کتونی نایک اصل و اورجینال اثیر بسزایی در پیاده‌روی های شما گذاشته و به توصیه عده زیادی از مخاطبان تفاوت های زیادی میانی کیفیت ساخت کفش‌های اورجینال و های‌ کپی وجود دارد به همین علت نیز کمپانی نایک با با استفاده از قرار دادن آرم خود بر روی کفش سعی در تشخیص راحت‌تر کتونی نایک اصل از کپی یا های کپی دارد.

بررسی کفش

رویه کتانی نایک ام اس ال ۰۰۹ ۷۲۵۱۵۹ از ترکیب چرم مصنوعی و پلی استر تشکیل شده‌ است که در عین مقاوم بودن، راحتی را هم برای فرد به ارمغان می‌آورد. پلی استر به کار رفته در رویه کتانی اسپرت نایک، به صورت روکشی مشبک، روی پا را می‌پوشاند تا با عبور دادن هوا به داخل کتانی، از تعریق پا در آن جلوگیری کند.

 کتانی نایک ام اس ال 009 725159

فناوری داینامیک وب(Dynamic web)  که در رویه این کتانی حرفه‌ای به کار رفته و نام آن‌ روی قسمت خارجی کتانی حک شده است، کمک به فیت شدن کتانی در پا و جلوگیری از گشاد شدن آن پس از چندبار استفاده می‌گردد. نایک علاوه بر حک کردن نام این فناوری در رویه کفش بر روی زبانه کفش نیز آرم خود را دوخته تا سبب راحت‌تر تشخیص دادن کتونی نایک اصل شود.

لایه میانی

زیره میانی کتانی نایک ام اس ال ۰۰۹ ۷۲۵۱۵۹ از ماده ایوا (EVA) درست شده‌است. ایوا(EVA) با نرمی و قابلیت ارتجاعی خود، مانند بالشتکی نرم برای پاشنه و پنجه پا، از وارد آمدن فشار ناگهانی به آنها جلوگیری می‌کند. از طرفی این ماده عایق حرارتی مناسبی است به همین جهت کفش نایک ام اس ال ۰۰۹ ۷۲۵۱۵۹ به کتونی مناسبی برای تمام فصول تبدیل شده است. همچنین این لایه به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارد باعث بهتر قرار گرفتن پا در کفش شده و مانع از لغرندش پا در هنگام پیاده‌روی یا دویدن می‌شود.

 کتانی نایک ام اس ال 009 725159

زیره کفش

جنس زیره بیرونی کتانی از متریال رابر(Rubber) است. رابر ماده‌ای نرم و مقاوم و در عین حال سبک برای پیاده‌روی های طولانی است. از آن‌جایی که این کتانی برای ورزش‌هایی مانند تنیس هم طراحی شده است، در زیره آن زائده‌هایی برای جلوگیری از لیز خوردن کتانی ورزشی در زمین های لیز تعبیه شده است.

 کتانی نایک ام اس ال 009 725159

جمع بندی

کفش نایک ام اس ال ۰۰۹ ۷۲۵۱۵۹ یکی از کفش‌های پیاده‌روی و دویدن نایک است که با داشتن فناوری‌های جدید به کتونی کاملی تبدیل شد از طرفی استفاده از فناوری‌های جدید باعث راحتی بیشتر کفش شده و شما را در پیاده‌روی های طولانی مدت همراهی می‌کند و مانع از خستگی زود هنگام شما می‌شود.

شما نیز اگر به دنبال کفشی برای پیاده‌روی و دویدن خود هستید که اورجینال بوده و با داشتن راحتی بی‌نظیر شما را همراهی کند پیشنهاد ما کفش نایک ام اس ال ۰۰۹ ۷۲۵۱۵۹ است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *