کمپانی نایک تلفیقی از خلاقیت و تکنولوژی

نایک برای پوشاک ورزشی خلاقانه و خاص خود شناخته شده است. این برند، همواره در کتانی‌های اورجینال و لباس‌های ورزشی خود از مواد اولیه باکیفیت بالا و درجه‌۱ استفاده می‌کند. کتونی نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶ مربوط به کالکشن بهارو تابستان ۲۰۱۶ بوده و بسیار مناسب استفاده طولانی مدت در طول روز است.

 

بررسی کفش کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶

رویه کفش:

رویه این کتونی اسپرت اورجینال از ترکیب متریال‌های جیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است که در عین خنکی و راحتی، از پا به خوبی محافظت می‌کنند. پارچه مشبکی که در رویه کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶ مشاهده می‌کنید، دارای خاصیت عبور هواست. عبورهوا باعث می‌گردد پا در اثر زیاد ماندن در این کفش ورزشی مردانه و زنانه، عرق نکند و در اثر آن به بیماری‌های مختلف پوستی دچار نگردد. علاوه بر این، متریال‌های به کار رفته در قسمت‌های داخلی رویه کتانی هم دارای خاصیت جذب رطوبت هستند. به این معنا که با تعریق احتمالی پا در کتانی مخصوص ورزش، رطوبت آن توسط این متریال‌ها جذب می‌شود.کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶

زیره کفش:

یکی از نقاط قوت این کتونی اورجینال نایک، زیره نرم و بسیار راحت ۲٫۵ سانتی متری آن است. زیره داخلی کفش اورجینال نایک به قدری نرم  و قابل انعطاف است که پا کاملا راحت  وسبک قدم برمی‌دارد. همین عامل موجب می‌شود بعد از یک پیاده‌روی طولانی، پاهای شما با هر قدم وزنه‌های ۱ کیلویی را از روی زمین بلند نکرده و خسته نشده باشند. چون وزن کتانی ام دی رانر ۲، فقط حدود ۳۵۰ گرم است.

کتونی اورجینال نایک

زیره این کتونی اسپرت از جنس متریال ایوا(EVA) است. متریالی که در این مقاله به طور کامل درباره آن توضیح داده‌ایم. متریال نرمی که در قسمت داخلی و پشت برخی کتانی‌های برند مانند این کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶ می‌بینید، برای راحتی بیشتر کتونی فوق حرفه‌ای و فیت بودن پا در کفش قرار داده شده است. این قسمت هم یکی از معیارهای یک کتانی پیاده‌روی راحت به شمار می‌رود.

کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶

ما خرید کفش نایک اورجینال را، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌‎کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید. فروشگاه اینترنتی اورجینال پل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *