کفش آدیداس استن اسمیت S82253 را حتما همه دیده‌ایم و نام آن را شنیده‌ایم. طبق آمار آدیداس (Adidas)، این شرکت تا کنون بیشتر از ۴۰ میلیون جفت از این مدل کتونی اسپرت در سراسر جهان به فروش رسانده است. استن اسمیت در دسته کتونی‌های تنیس آدیداس قرار می‌گیرد. مدل کلاسیک آن، جنس رویه چرمی سفید با سه ردیف پانچ پشت سر هم دارد که به نوعی امضای استن اسمیت به شمار می‌رود. کتانی استن اسمیت در سایزهای ۳۶ تا ۴۴ تولید می‌شود. بندهای این مدل مانند اکثر مدل‌های کلاسیک ادیداس ساده و سفید هستند و دقیقا در همان قسمتی که کفش‌های مدل‌های مشابه آدیداس، سه خط رنگی دارند، این کتانی ورزشی اسپرت، سه ردیف پانچ دارد تا از طریق این سوراخ ها، پاها در زمان پوشیدن کتانی، تنفس کنند و عرق نکنند.

 آدیداس استن اسمیت S82253

کفش آدیداس استن اسمیت S82253، در ابتدای معرفی در دهه ۷۰ میلادی به دلیل مینیمال و ساده بودن، چندان مورد استقبال مشتریان آدیداس (Adidas) قرارنگرفته بود. تا آنجا که در شرف حذف شدن از مدل‌های تولیدی آدیداس آن روزها قرار داشت. اما با گذشت زمان و همینطور انتخاب‌ شدن توسط سلبریتی‌های آن روزها، به شدت محبوب شد و به یک افسانه در کتانی‌های آدیداس تبدیل شد. به طوریکه نه تنها در کاربری اصلی خودش -تنیس- بلکه برای فعالیت‌های روزانه و عمومی هم استفاده می‌شد و البته هنوز هم می‌شود.

جنس کفش آدیداس استن اسمیت S82253، لاستیک است و در قسمت میانی آن، از سیستم ارتولایت (Ortholite) استفاده شده است.

آدیداس استن اسمیت S82253

معمولا بر روی زبانه این مدل کتونی ادیداس، تصویر استن اسمیت (Stan Smith) را هم به رنگ سبز می‌توانید ببینید. دقیقا همان رنگی که اصلی‌ترین رنگ تولید این کفش هم به شمار می‌رود. این عکس یکی از نشانه‌های آن است که کفش ادیداس اصل (اورحینال) را خریداری کرده‌اید. البته همانطور که گفتیم، رنگ غالب کتانی، سفید است و رنگ بندی را در قسمت پشتی کفش می‌توانید ببینید. ازدیگر راه‌های تشخیص کفش ادیداس اصل یا اورجینال از کپی یا های کپی توجه به پشت کفش است جایی که آرم ادیداس به رنگ سبز به همراه نام برند حک شده است.

 استن اسمیت (Stan Smith)

ست کردن کفش آدیداس استن اسمیت S82253  با لباس‌های مختلف زنانه و مردانه، کار بسیار ساده‌ای است و این امر به دلیل رنگ سفید و ظاهر مینیمال این کتونی اسپرت است. نمونه‌هایی از ست کردن این مدل کتانی برند اورجینال با انواع لباس‌ها را می‌توانید در اینجا ببینید.

 آدیداس استن اسمیت S82253

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *