تاریخچه کفش نیوبالانس دی سامر وِیوز M530AC

کفش نیوبالانس دی سامر وِیوز M530AC برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ معرفی شد.این کتونی اسپرت را میتوان تجسمی از کفش های ورزشی کلاسیک اوایل سال ۱۹۹۰ دانست.سادگی در طراحی آن باعث ایجاد محبوبیت بین طرفداران کفش های ورزشی شد.این کتونی ورزشی فوق العاده ی دهه ۹۰ به حضور بی بدیل خود در دنیای دو کلاسیک ادامه داد و اکنون این کفش  به ورزشکاران کمک میکند که به اهداف خود دست یابند. تلاش و به روز بودن تحقیقات نیوبالانس برای بیش از یک قرن بوده و به همین دلیل شرکت نیازی به صرف هزینه برای تایید و تبلیغ محصول خود توسط سلبریتی ها ندارد. آنان این هزینه را صرف تحقیق و ایجاد توسعه و پیشرفت در محصولات خود میکنند. بنابراین این شرکت آمریکایی محصولی طراحی نمیکند که فقط در شکل ظاهر خوب به نظر بیاید. بلکه این کفش های اورجینال را طوری طراحی میکنند که مناسب و درخور پای مشتری باشد. دلیلی که نیوبالانس (New Balance) این کفشها را تولید کرده است همان دلیلی است که ورزشکاران این کتونی ها را میپوشند: موفق شدن و دستیابی به بهترین ها.

قابلیتها و ویژگی های کفش نیوبالانس دی سامر وِیوز M530AC

از زمان معرفی این کفش به دنیا New Balance 530 با تغییرات مختلفی در زمینه ی طراحی و مشخصات ظاهری مواجه شده است. از جمله ی این تغییرات میتوان به سامر وِیوز (Summer Waves) اشاره کرد.کفش نیوبالانس دی سامر وِیوز M530AC بیشتر برای فصل تابستان طراحی گردیده زیرا احساس خنکی درهوای گرم برای پاها به وجود می آورد.رنگهایی که برای این کتونی اسپرت ارائه شده مخصوص روزهای تابستان است و به خریداران این امکان را میدهد که با توجه به سلیقه ی خود رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب نمایند از جمله خصوصیات اصلی سری New Balance 530 که در مدل سامر وِیوز (Summer Waves) نیز دیده میشود این می باشد که این کفش های تطبیق پذیر آمیزه ای از تناسب و راحتی هستند.این کفش ها مناسب برای استایل خیابانی و یا نیمه رسمی و همچنین سایر استایل ها با لباسهای راحتی میباشد. کفشهای New Balance Summer Waves اساسا دارای اندازه ای متوسط همانند New Balance 530 میباشند.سایز های مختلف این کفش هم برای آقایان و هم خانمها می باشد ودر هر دو مورد اندازه ی عرض کفش متوسط است.آنان همچنین از اینکه کفش مطابق مد روز بوده و قابل تطبیق با لباس های مختلف است احساس رضایت کرده اند.

بررسی کفش

علامت نیوبالانس (New Balance) به صورت لوگوی “N” در دو طرف کفش قابل مشاهده است .برند New Balance بر روی قسمت زبانه ی کفش دیده میشود. نیوبالانس با حک کردن برند و لوگوی خود بر روی این کتونی اسپرت به شناسایی راحت تر کفش نویبانس اصل (اورجینال) از کپی و های کپی کمک کرده است . در این کفش ها که قابلیت تنفس بالایی دارند از پد پاشنه ی انکپ (ENCAP) استفاده گردیده و قسمت لایه ی میانی کفش از جنس ابزورب (Abzorb) است. ترکیب این دو با هم سبب افزایش انعطاف پذیری کفش شده است پارچه ی قابل تنفس مش وچرم مصنوعی ورود و خروج هوا بر روی کفش قابل مشاهده است. پاها در داخل این کتونی اورجینال کاملا احساس راحتی وامنیت دارند. همچنین بندهای این کفشها از سیستم بندهای سنتی پیروی کرده وصاف میباشند.قسمت زیره ی کفش از لاستیک با دوام است که باعث پایداری این محصول گردیده است.ویژگی که بسیار مورد توجه بسیاری از خریداران بوده احساس راحتی است که فرد بعد از پوشیدن کفش میکند.

در آخر…
استایل الهام گرفته شده از مدلهای دهه ۹۰ این کفش باعث جذابیت آن برای بسیاری می باشد.علاوه بر راحتی بسیار، این کتونی اسپرت بسیار با دوام است.اگرچه طبق گفته ی عده ای که این کفش کوچکتر از سایز است از ویژگی های کفش نمیتوان چشم پوشید.این کفش ورزشی با ویژگی تطبیق پذیری مطمئنا یک خرید خوب برای شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *