يك توپ براي همه

فقط كفشي براي دارندگان مدال طلا؟
بررسى كنيد آيا فقط پوششى براي دارندگان ركورد بود؟
آنها به چه چيزي پا و لگد مي‌زدند؟ اگر بررسي كنيد متوجه مي‌شويد كه آن هم انجام شده‌ است. در سال ١٩٧٠ آديداس دوباره شاخه ديگري از صنعت ورزش را فتح كرد. ادیداس (Adidas) براي جام جهاني فيفا در سال ١٩٧٠ توپي با اسم تل استار (TELSTAR) تولید کرد این کمپانی آلمانی در هنگام تولید این توپ از رنگ‌هایی استفاده کرده که در تلویزیون‌های سیاه و سفید آن زمان راحت‌تر قابل تشخیص باشند. اين شروع مشاركت و همكاري شگفت‌آور و عجيب فيفا با آديداس بود، در صورتيكه كه صاحب توپ در تمام مسابقات جام جهاني فيفا از قوانين آنان (ادیداس) پيروي كند.

تاریخچه ادیداس 1990

لگو و علامت سه برگ آديداس (Adidas) و پيشنهاد المپيك

در سال ١٩٧٢ جهان دوباره به طرف آلمان برگشت وقتي كه بازيهاي المپيك در مونيخ شروع شد. هم زمان با اين رويدادهاي مهم اديداس (Adidas) لوگو جديد خود را معرفي كرد كه علامت سه برگ را داشت و سپس اين شاهكار خود را به همه نشان داد. امروزه كلكسيون آديداس (Adidas) اورجينال عهده دار مسير و سبك زندگي مردم است. زمان ممكن است تغيير كند اما كيفيت برتر مارك سه برگ (اديداس) هميشه در خاطره‌ها مي‌ماند.

لگو و علامت سه برگ آديداس

چند ورزشى شدن آديداس (Adidas)

از هورزوگرنارچ (Herzogenaurach) تا جهان: اديداس اورجینال سه خط سالها بيشتر و بيشتر براى تمامى ورزش‌ها توسعه داده شد. اين بيشتر در حوزه ورزشكارانى كه معتقد بودند آديداس (Adidas) آن‌ها را بهتر مي‌كند و به آن اعتماد داشتند منعكس شد. همچنين استفاده بهترين بازيكنان فوتبال مانند تيم ملی آرژانتين، تصوير ريهُلد مِسنر (Reinhold Messner) فاتح كوه‌ها با کفش‌های آديداس و همچنين ناديا كُمانٍكى (Nadia Comaneci) امتيازعالى ده را دررشته ژيمناستيك گرفت وقتى کتونی‌های اورجینال اديداس (Adidas) را پوشيده بود. آديداس (Adidas) در تمام ورزش‌ها استفاده شد، اما فوتبال هميشه هسته‌ى سعى و تلاش اديداس بوده است.

اديداس

فوتبال همیشه در خدمت تلاش های آدیداس بوده است.

تاریخچه آدیداس

اما ادیداس نمونه کارهای خود را به سرعت گسترش داد … به عنوان مثال ژیمناستیک

تصوير ريهُلد مِسنر (Reinhold Messner) فاتح كوهها با کفش های آديداس

تصوير ريهُلد مِسنر (Reinhold Messner) فاتح كوهها با کفش های آديداس

تاریخچه ادیداس

امروزه بسیاری از جوانان معتقدند که استن اسمیت تنها یک کتانی است – آنها نمی دانند که او یکی از بزرگترین بازیکنان تنیس بود که نام خود را به این کفش آدیداس مشهور داد: استن اسمیت

درگذشت سازنده ى كفش

آدى داسلر (Adi Dassler) در ششم سپتامبر، كمى قبل از تولد ٧٨ سالگيش در گذشت.
مردى كه به تنهايى پيشه و صنعت كالاى ورزشى را براى همه تعريف كرد و باعث ترقى اين صنعت در كنار كمپاني‌هاى پيشرفته شد. در آخر عصر داسلِر چيز جديدى شروع شد ؛ پسرش به نام هورست (Horst) به كمك مادرش كَته (Käthe)، روی کار آمد و در این میان مدیریت آدیداس (Adidas) را با ابتکار خودش که بازار مدرن ورزشی بود، ادامه داد.

آدى داسلر

برای مشاهده همه کفش‌های آدیداس سایت اورجینال پَل اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *