آدیداس میکروپیسر XR یک کفش ۲ طراحی و ۲ دوره متفاوت

آدیداس بعد از مدرن کردن سری کفش های میکروپیسر و استفاده از فناوری بوتس(BOOTH) در لایه میانی آن ها که برای ساخت سری کفش های فیوترپیسر (Futurepacer) استفاده میشدند.این بار با اقدامی جالب نسخه جدید کتونی میکروپیسر خود را با یکی دیگر از سری کفش های خاص خود یعنی NMD ترکیب کرده است و کتونی اسپرتی با نام  میکروپیسر XR1 تولید و روانه بازار کرده است.این کمپانی آلمانی در طراحی و تولید این کفش از تجربه فراوان خود در طول دهه های ۷۰ ، ۸۰ و ۹۰ میلادی بهره برده است.تیم طراحی آدیداس در طراحی این کتونی اسپرت با نگاهی به آرشیو این کمپانی بزرگ کفشی از هر نظر عالی را روانه بازار کرده که با استقبال زیادی از طرف مخاطبان روبرو شده است.

آدیداس میکروپیسر XR ترکیبی از خلاقیت و تکنولوژی

کفش پیاده روی و دویدن جدید ادیداس که با نام مایکروپیسر XR معرفی شده است از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است این کتونی اسپرت در رویه خود از جیر و چرم بهره میبرد. این ترکیب در عین حال که انعطاف پذیری بالایی از وزن کمی برخوردار بوده که سبب راحتی بیشتر این کفش اورجینال شده است از طرفی استفاده از جیر در رویه و جلوی کفش باعث شده که اگر به طور ناگهانی ضربه ای به کفش وارد شد میزان قابل توجهی از آن توسط رویه  کفش جذب شده و از ایجاد درد و آسیب رسیدن به پا جلوگیری شود.یکی ازنکات قابل توجه در این کتونی اورجینال استفاده از یک کامپیوتر کوچک در رویه کفش است. این کامیوتر به  سادگی تعداد گام هایی که شما در حین پیاده روی و یا دویدن برمیدارید شمره و میزان کالری مصرفی شما را حساب میکند.این بخش از کفش در هنگام پیاده روی کمک شایانی به شما میکند. 

پیشرفت در لایه میانی 

آدیداس جدای از پیشرفت در طراحی این نسل از کفش های میکروپیسر با استفاده از فناوری های پیشرفته در قسمت های داخلی کفش به راحتی کفش افزوده است.درلایه میانی این کتونی ورزشی از تکنولوژی بوست (BOOST) استفاده شده است.این فناوری با ذخیره سازی انرژی در هنگام قدم برداشتن و آزاد سازی به موقع آن علاوه بر افزایش راحتی کفش موجب میشود میزان پیاده روی شما بیشتر شده و از پیاده روی خود نهایت لذب را ببرید. اما آدیداس به استفاده از بوست راضی نشده است و با بکارگیری ایوا(EVA) در لایه میانی کفش باعث رضایت بیشتر مخاطبان شده است.همانطور که میدانید ایوا(EVA) میزان زیادی از فشار های وارده از سمت زمین را به خود جذب کرده و مانع از آسیب رسیدن به پا میشود.

ما خرید کتانی آدیداس را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *