کمپانی نایک تلفیقی  از خلاقیت و تکنولوژی

نایک برای پوشاک ورزشی خلاقانه و خاص خود شناخته شده است.این برند، همواره در کتانی ها و لباس های ورزشی خود از مواد اولیه باکیفیت بالا و درجه ۱ استفاده می کند. کتونی نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶ مربوط به کالکشن بهارو تابستان ۲۰۱۶ بوده و بسیار مناسب استفاده طولانی مدت در طول روز است.

بررسی کفش

رویه این کتونی اورجینال از ترکیب متریال های جیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است که در عین خنکی و راحتی، از پا به خوبی محافظت می کنند. پارچه مشبکی که در رویه کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶ مشاهده می کنید، دارای خاصیت عبور هواست. عبور هوا باعث می گردد پا در اثر زیاد ماندن در کفش، عرق نکند و در اثر آن به بیماری های مختلف پوستی دچار نگردد. علاوه بر این، متریال های به کار رفته در قسمت های داخلی رویه کتانی هم دارای خاصیت جذب رطوبت هستند . به این معنا که با تعریق احتمالی پا در کتانی، رطوبت آن توسط این متریال ها جذب می شود.

یکی از نقاط قوت این کتونی اورجینال نایک، زیره نرم و بسیار راحت ۲٫۵ سانتی متری آن است. زیره داخلی کفش به قدری نرم  و قابل انعطاف است که پا کاملا راحت  وسبک قدم برمی دارد. همین عامل موجب می شود بعد از یک پیاده روی طولانی، پاهای شما با هر قدم وزنه های ۱ کیلویی را از روی زمین بلند نکرده و خسته نشده باشند. چون وزن کتانی ام دی رانر ۲ فقط حدود ۳۵۰ گرم است.

زیره این کتونی اسپرت از جنس متریال ایوا(EVA) است. متریالی که در این مقاله به طور کامل درباره آن توضیح داده ایم.متریال نرمی که در قسمت داخلی و پشت برخی کتانی ها مانند این کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶ می بینید، برای راحتی بیشتر کتانی و فیت بودن پا در کفش قرار داده شده است. این قسمت هم یکی از معیارهای یک کتانی پیاده روی راحت به شمار می رود.

 

ما خرید کفش نایک اوررجینال را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید. فروشگاه اینترنتی اورجینال پل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *