آدیداس میکروپیسر EE3625 XR1 بازگشت به گذشته در حین حرکت به جلو

کتونی جدید کمپانی ادیداس از زمره کفش هایی است که خاطرات فراوانی را برای مخاطبان قدیمی خود زنده میکند.در عین حال کفش آدیداس میکروپیسر EE3625 XR1 یکی از کفش هایی است که با طراحی جذاب و زیبا و بهره مندی از فناوری های بروز بازار به راحتی جای خود را بین نسل جدید طرفداران ادیداس باز کرده است.عده زیادی از منتقدین و حتی طرفداران این کمپانی بزرگ ومعروف به این نکته اشاره کرده اند که این کتونی اسپرت روحی تازه را در خط تولید آدیداس دمیده است.

کفش میکروپیسر ادیداس
کفش میکروپیسر

بررسی کفش

با بررسی کفش میتوان نشانه هایی از یک کتونی تمام عیار را در این کفش مشاهده کرد.قبل از هر چیزی با رویه کفش شروع میکنیم جایی که معرف این کتونی اسپرت است.این کفش از رویه ای از جنس چرم و جیر بهره میبرد. رویه بکار رفته در این کتونی یکی از منعطف ترین رویه های موجود در بین کفش های تولید شده توسط این کمپانی و سایر کمپانی های بزرگ می باشد.چرم علاوه بر انعطاف پذیری بالا یکی از مقاوم ترین موادی است که میتوان در رویه کفش از آن استفاده کرد این ماده به خوبی از وارد شدن فشار و ضربه ناگهانی به رویه پا جلوگیری میکند.نکته جالب در رابطه با این رویه عبور خوب هوا به داخل کفش میباشد که موجب ایجاد محیطی خشک و خنک در رویه کفش شده و مانع از تغریق بیش از اندازه پا در پیاده روی های طولانی مدت میشود.استفاده از جیر در قسمت جلو و پنجه کفش با توجه به خصوصیات جیر یکی از اتفاق های خوب در این کتونی اسپرت است چراکه این ماده ضربه گیر خوبی بوده و به خوبی از انگشتان پا مراقبت میکند.اما یکی از نکاتی که توجه ما را به خود جلب کرد استفاده از یک  گام شمار کوچک در رویه این کتونی اسپرت است.این کام شمار به شما کمک میکند تا به راحتی تعداد قدم هایی را که در حین پیاده روی برمیدارید را شمرده و در پایان پیاده روی از آن اگاه شوید.

کتونی ادیداس,کتونی آدیداس
ادیداس میکروپیسر

لایه میانی متفاوت و جذاب

آدیداس جدای از پیشرفت در طراحی این نسل از کفش های میکروپیسر با استفاده از فناوری های پیشرفته در قسمت های داخلی کفش به راحتی کفش افزوده است.درلایه میانی این کتونی ورزشی از تکنولوژی بوست (BOOST) استفاده شده است.این فناوری با ذخیره سازی انرژی در هنگام قدم برداشتن و آزاد سازی به موقع آن علاوه بر افزایش راحتی کفش موجب میشود میزان پیاده روی شما بیشتر شده و از پیاده روی خود نهایت لذب را ببرید. اما آدیداس به استفاده از بوست راضی نشده است و با بکارگیری ایوا(EVA) در لایه میانی کفش باعث رضایت بیشتر مخاطبان شده است.همانطور که میدانید ایوا(EVA) میزان زیادی از فشار های وارده از سمت زمین را به خود جذب کرده و مانع از آسیب رسیدن به پا میشود.

کفش اورجینال (ادیداس) آدیداس, ادیداس , اسپرت
کفش ادیداس میکروپیسر
کفش میکروپیسر,ادیداس , اسپرت,اورجینال
کفش آدیداس اسپرت

درپایان…

کفش آدیداس میکروپیسر EE3625 XR1 پس از تولید دوباره همانند زمانی که برای اولین بار تولید شد با توجه به شایستگی خود با استقبال طرفداران مواجه گردید کفش هایی با همان سبک و ویژگی های مدل قدیمی اثبات کننده ی مقاومت و ایستادگی این کفشها در برابر گذر زمان می باشد .درکل راحتی و کیفیت بالا ی این کفش ، آن را به یک انتخاب عالی برای هر فرد تبدیل میکند.

ما خرید کتانی آدیداس را ، فقط از فروشگاه های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی  و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *