آیا میدانید چگونه کفش اصل( اورجینال) را از تقلبی تشخیص دهید؟

با ما در این پست همراه باشید تا راه های تشخیص کفش اصل( اورجینال) را بطور کامل در کفش ادیداس سوپر استار C77124 بررسی کنیم.

 

  • جعبه کفش

در ابتدا به بررسی جعبه کفش میپردازیم. سوپر استار های جدید آدیداس در جعبه ای محکم به رنگ آبی به همراه خطوط سفید به بازار عرضه شده انداز نکات مهمی که باید درجعبه بررسی شود قرار گرفتن خطوط روی در جعبه با بدنه در یک راستا است بطوری که هنگام بستن در ناهماهنگی حس نشود.همچنین لوگو آدیداس را با دقت بررسی کنید که خطای املایی نداشتخ و با کلمه آدیداس در یک راستا باشدکیفیت بدنه نیز از نکات مهمی است که باید بررسی شود مطمئن شوید که جعبه کفش از کیفیت خوبی برخوردار است.

  • بررسی لیبل

مورد بعدی که باید بررسی شود لیبل روی جعبه است.لیبل روی جعبه شامل اعداد و اطلاعات مهمی  نظیر شماره آرت (ART NUMBER) آن است این شماره که کلمه ای ترکیبی از حروف و عدد است همان کدی است که تولید کننده برای هر نوع کفش انتخاب میکند. برای مثال در این کفش شماره آرت C77124 است بررسی کنید که این شماره مخدوش نشده باشد و همچنین این شماره با شماره حک شده روی لیبل داخل کفش(پشت زیانه) یکی باشد.

  • بررسی زبانه لاستیکی جلوی کفش

سومین موردی که میتوان به بررسی آن پرداخت زبانه لاستیکی جلوی کفش است.سوپر استار های آدیداس دارای یک زبانه لاستیکی هستند که به صورت حرفه ای و بدون دوخت اضافه در جلوی کفش قرار گرفته است بررسی کنید که زبانه به چه صورت از بقیه قسمت ها جدا شده همچنین از هم ترازی و در یک راستا بودن این زبانه با سایر قسمت ها اطمینان حاصل کنید

  • بررسی کفه کفش

آخرین موردی که به بررسی آن می پردازیم کفه کفش است.اگر کفش خریداری شده توسط شما اورجینال باشد با قرار دادن آن مانند تصویر بالا میتوانید الگوی موجود در کفه کفش را نگاه  کنید.اطمینان حاصل کنید که الگوی بکار رفته در کفه کفش شما از الگوی بالا پیروی کرده و ناهمگونی نداشته باشد همچنین این الگو باید در دو کفه کفش متقارن بوده و تکمیل کننده یکدیگر باشند.

 

جمع بندی

از گذشته تا امروز خرید کفش اورجینال یکی از دغدغه های مردم بوده است کفش آدیداس  سوپر استار نیز یکی از کفش های معرف برند آدیداس میباشد که با خرید اورجینال آن میتوانید از پباده روی های خود لذت ببرید و نگرانی بابات کفش خود نداشته باشیداگر برای شما هم اورجینال بودن کفش مهم است و از جمله کسانی هستید که به دنبال کفش اصل( اورجینال) میگردید میتوانید از اورجینال پل با خیال راحت خرید کرده و نگرانی بابت اصل بودن آن نداشه باشید چرا که ما به شما اطمینان میدهیم که تمامی کفش های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ما صد در صد اصل  هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *